» Poradna » Programy

Spyware Terminátor

Nainstalovala jsem Terminátor a potřebuji poradit , kterou kontrolu používat. Je tam rychlá a tu jsem dělala cca 3min. , potom kompletní: 12min a na viry: 55minut a ještě nějaká ale tu jsem nestihla. Má cenu dělat vše a co s nalezeným problémem? Je tam možnost do karantény nebo odstranit. Poraďte laikovi jak s tímto programem dělat. díky

Odpovědi na otázku

Spyware Terminator používam takýmto spôsobom:

Pri štarte PC automaticky prebehne rýchla kontrola a napr. raz týždenne pustím hĺbkovú antispywarovú a antivírovú analýzu.

V kombinácii s Avast antivir+ Ad aware+ Spybot search and destroy namám problémi s ničím a PC mám čisté. Sampozrejme treba pravidelne aktualizovať.

Advanced Windows Care je lepší!Heč.

Jdi s Windows Care někam.
A pro tazatele - stáhni si SuperAntiSpyware projeď PC, odinstaluj, a za měsíc - dva si to zopakuj.

Ty dí někam s SAS -RegCure-to je ono co potřebuje!

M1 - jediný co potřebuje, je to , aby jsi nekafral do něčeho, o čem víš kulový.

Nevím co se čílíš-vsadím se že ty dva programy ani neumíš pustit(ty co jsem psal)

M1 - a proč bych je měl pouštět?
Blbosti tohohle typu nemají v PC co dělat.

Odstranit a hotovo.

Pokud si nejste jista,tak do karanteny,odkud to jde obnovit.A opravdu nespolehat jen na Terminatora.