» Poradna » Programy

Spyware Terminátor-nenačtení domovské stránky.

Naistaloval jsem si tento super prográmek.Mám však tento problém.Nemohu se dostat na jejich domovskou stánku- www.spywareterminator.comTímto mi nejdou aktualizovat databáze programu atd. Používám W XP home, antivir Awast, firewall Sygate.Moje první reakce byla, že jsem vypnul firewall-nepomohlo.Stránku nelze otevřít z IE6,Firefoxe,ba ani z Opery9.Už nevím, který další program by mi to mohl blokovat a proč, nebo co je kde spíš ve W XP špatně nastaveno.Předem děkuji všem, kdo mi poradí co s tím.Jinak program ST vřele dopoučuji !!!

Odpovědi na otázku

tenhle program používám též a bez problému, pouze u nastavení aktualizací - jedu přes proxy a když jí nastavím, neškrtne si, když dám přímé připojení - ok. ostatní stránky ti jdou?

Díky za odp.No teď přesně nevím,které další stránky máš na mysli.Prostě když ťuknu na link v programu,nebo dám do vyhledávání jednoho ze tří výše citovaných prohlížečů uvedenou adresu,tak žádná reakce !!!

myslím jiné stránky, např. živě ti jde koukám :) ve win jsem nic ohledně st nenastavoval, neblokuje ti to samotný program tedy? zkus deaktivovat rezidentní štít...

Ostatní stránky i třeba s koncovkou com jdou.Už jsem i program odinstaloval.Jen nevím proč si při navolené adrese www.spywareterminator.com můj PC ani neškrtne !!!

.. a ještě doplňuji.Našel jsem na Slunečnici v debatě o tomto programu něco podobného.Jedna osoba si na toto rovněž stěžovala.Postupoval jsem dle odp.a doporučení, vyhledal si ve W dva soubory,kde měla být uložena tato adresa a tu chtělo jen vyhodit.Jenže já jí tam neměl,takže nebylo co řešit.