» Poradna » Programy

Spyware terminator chyba

zdravim, vcera sem zapnul komp po par minutach k nemu prisel a ST mi hlasil ze zablokoval 5 akci asi se aktualizoval nejakej program. Chtel sem zjistit o co jde, otevrel ho ale kdyz kliknu na historii akci, po chvili se mi zobrazi okno OUT OF MEMORY. Nevi nekdo co s tim? Pravdepodobne bude spatna nejaka db ale nevim do jakeho souboru si to uklada. Zkousel sem v nastaveni prebudobat HIPS ale to nema vliv. Teto chybe predchazel pad aktualizacniho klienta v nejake torrent.dll presnej nazev uz nevim, musel sem restartovat aby zas aktualizace chodila.

Odpovědi na otázku

a žán klód vandal [217.66.177.xxx] - klídek - prázdniny už budou za chvíli.
Jenom mě nejde do hlavy, co dneska na těch základních školách učí.
A když nějaký troba, neví co je čeština, tak je to vina jenom kantora.
A samosebou i rodičů, když neumí opravit domácí úkol, toho smrada.
To je lepší, koupit mu PC, ať se blbec zabaví, ale aby ho zkontrolovali, kam leze to už je nad jejich síly.

tak hosi akorat me tu spilate ze neumim cesky a ze jsem idiot ok, mozna vam narostl pindik o 2 cm a tedka jeste jestli nahodou nemate neco k veci, na co sem se ptal. Asi stezi ze? umite jen vyvolavat flejmy a urazet, smutne..

kkdus - tak se vrať pomocí bodu obnovení o té doby, kdy to bylo OK
A v ST vypni rezidentní štít .

a jinak jsi si pěkně naběh na smeč - http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx...
je vidět, že máš jenom problémy

pane detektive ip 213.180.53.xxx sdili mraky uzivatelu, takze ne kazdy prispevek musi byt muj. asi neco podobneho jako kdyz ma nekdo adslko od o2