» Poradna » Programy

SPYBOT Search-destroy 1.5.1.5 pomalý na rozběh

Nevím čím to je ale SpyBot se mi rozbíhá cca 1min a to na XP profi Cpu 2.8 intel a sata disku . když naběhne tak pak už dělá co má normál. Zajímalo by mě jestli je to jeho vlastnost. Na druhým Pc co mám jsou vista ultimate a Cpu Quad 4 jadro sata 300 disky a dělá to taky cca 45 sek.

Odpovědi na otázku

Vypadá to, že to je asi normální. Mně to dělá také.

Tatáž zkušenost.

u mě je to stejný, docela vopruz

spybot 1.5 sux... vratil som sa k predoslej verzii..

Mna to nastvalo a vyhodil som ho.

Je to tim, ze nez se rozbehne prochazi cely comp. Predchozi verze to nedelaly.

A není náhodou v nastavení možnost tuto funkci vypnout?

jde vypnout ta rezidentni ochrana a je to

No po vypnutí rezidentní ochrany se to moc nezrychlí.

Nový Spybot je pomalý, starší bol o dosť rýchlejší a nenáročnejší na systém - je to daň za nové funkcie v ňom obsiahnuté. Preto odporúčam Spyware Terminator.