» Poradna » Ostatní

Spybot S&D

Hezký večer.Prosím o radu při intalování poštovního programu jsem nějakým nedopatření někde klikla myší a v kontaktech se mi zobrazily celé složky toho intalovaného programu nešlo to vůbec přesunout,těž se mi změnily u některých složek obrázků a td. ikony,ale ty jsem opravila .Těď ten problém ve Spybotu při kontrole mám zobrazené zeleně tyto upozornění:Cache, Common Dialogs , cookie log ,když si je otevřu tak trnu co s tím jsou to složky" internet, záložní zdroje, cookie" nevím co s tím ,abych nesbourala systém.Snad mi bude někdo moci poradit nevím zda se vyjadřuji dobře.Spybot při kontrole hned zobrazí tyto složky a je hotovo.Moc děkuji seniorka

Odpovědi na otázku

Nepříchází žádná odpověď ,tak tady to napíši jinak.Co udělat ve Spybotu S&D s vyznačenými nálezy v zelené barvě, jsem začátečníce, tak se ještě moc nevyznám . Dík seniorka

Zelené jsou v pořádku,červené jsou chyby,dejte - tuším - Opravit problémy.

Nechat to tak, zelene nie su nebezpecne, len cervene, tie by mali byt aj zaskrtnute.

Děkuji Všem už jsem naštívila "jak na to ", ale nikde jsem se nedočetla co tím mám udělat.Při spuštění Spybota ke kontrole se mi hned ty zelené věcičky zobrazí a je po kontrole, tak potřebuji ,aby se nezobrazovaly, vím někdo jste napsal opravit ale nevíte to jistě .Dík seniorka

nějak nevím o čem mluvíte. Já mám bud gratulujeme, nic nenalezeno nebo červeně vypsané problémy. Nic zeleně napsaného jsem ještě neviděl. Pokud ovšem nemyslíte ty zelené fajfky.

Myslí ty zelené fajfky,těch si nevšímat.Opravit problémy = opraví opravdu jen ty chyby.Je to dobrý program,buďte bez obav.Tadymáte návod - http://www.jaknato.com/index.php art-systemu

Spybot je good, bohuzel neni vsemocnej. Ja ho s oblibou pouzivam hlavne na kontrolu start-upu.

Seniorko, odhaduji, že zelenými položkami nemyslíš fajfky, ale používané příkazy. Podívej se ve S&D - Nastavení, Kategorie produktů. Jestli máš fajfky i u posledních dvou řádků, zruš je. Nechej jen celou první sekci od Cookies.sbi po TrojanC.sbi. Při kontrole tak uvidíš červeně jen špióny. Průběžné Vyhledat Aktualizace, připomínám jen pro jistotu.Pokud ještě nemáš, doporučuji souběžné kontroly také programem Ad-Aware od Lavasoftu.

No fajfky teda nemyslím.Již Spybot používám delší čas,ale toto se mi ještě neukázalo.Pravidelně aktualizuji, každý pátek jsou nové.Ještě jednou vysvětlím ,spustím začne kontrola a hned se zobrazí, že špionážní program není,ale zároveň se zobrazí v zelené barvě Log , Cookies, vím že když je otevřu je jsou to záložní zdroje. Již jsem tady na radu některé odstranila ,ale asi 3 se mi stále vrací.Teď zkusím radu Biela.Zatím dík dám vědět. seniorka

Bieli, děkuji je to ono .Už to běží .Přejí všem hezký den a děkuji za rady ,až budu v nouzi příjdu zas .To víte my dříve narození to máme těžší, některé výrazy jsou dosti velká neznámá .Ale jinak je to prýma.Dík seniorka

Seniorko, není zač. Hlavní je, že se povedlo.Sice nemám takhle jednoznačnou přezdívku, ale je dost možné, že jsem narozen ještě dřív Přeji klidný provoz bez špiónů.