» Poradna » Programy

Spybot S&D se "kousne"

Nemáte někdo zkušenosti,proč se Spybot po pár vteřinách skenování "sekne"? A objeví se obvyklá hláška - "Program neodpovídá". Co to způsobuje,jestli nějaký konflikt s nějakým programem,nebo opravdu spyware,se kterým si neumí poradit? A stejně tak se chová i Malware Bouncer?Ale to není moc známý program,tak tomu váhu tolik nepřikládám. Bojím se,že mám nějaký problém v komplu,ale nemohu přijít na to, kde. Ad-aware,nebo MS-Antispyware totiž normálně proběhnou a nahlásí,že nic nenašly. Což by mne mělo uklidnit,ale předpokládám,že Spybot by měl dojet do konce také... Všude mám nejnovější aktualizace..Mám WXPP SP2. Jestli jste se s tím už setkali,tak díky za radu.

Odpovědi na otázku

Zkus ho spustit v nouzovym rezimu.

Mě se Spybot kousne vždy až v okamžiku, kdy má odstranit nalezené problémy (a to se nejedná o žádný spyware, třeba jen pár cookies). Taky jsem zkoušel všechno možné (i nová instalace oken + Spybot atd.) Po nové instalaci chvíli funguje, ale pak se to opakuje. při skenování to ale nikdy netuhne, jen při odstraňování. Nevíte někdo co s tím ?

Skus vypnut obnovenie systemu. Mne to pomohlo.

V nouzovém režimu jsem ho zkoušel - je to stejné..... A vypnutí obnovení systému to také neřeší....

Nevím, ale co zkusit ještě novější verzi,(pokud ji nemáš).Já mám teď 1.4 B2 a snad zatím bez problémů.

To ale není z oficiálních stránek?! Je to bezpečný...?

No to je otázka, kdo ví, co je to zač...

http://fileforum.betanews.com/download/1043809773/1.Zkus to, já to mám na doporučení odsud a zatím snad OK. P.

mne robi presne to iste....zacalo to pi instalacii sp2 ...