» Poradna » Počítačové sítě

Spyboot SaD by neustále kontroloval

Při puštění PC hned naskočí tabulka z a začně "probíhat kontrola" což nechci.( cca 25 minut) Musím to přerušit a pak mi teprve naskočí ikony a a jedu dál. Co s tím?

Odpovědi na otázku

V nastavení Spybotu zakázat kontrolu po Startu. Složitý věci jsou jednoduchý.

Mas to nastavene zrejme v programe na tvojom mieste by som to dal prec a nainstaloval spyware terminator.

Nyní jsem to znovu pustla a uže je to ok, tak nevím. instalovala jsem to včera. Terminátor může být event. současně s Spybbot. Sa D . Nebudou se nějak"hádat"?

Staci ´ti jeden bud spyware destroy alebo spyware terminator ale ten terminator je lepsi a aj ubdaty ma kazdy den ten spdestroj ma ubdaty raz do tyzdna.

Miso - kolik lidí, tolik názorů.
Nainstaluju SuperAntiSpyware, prosvištím PC, odinstaluju, a za měsíc, dva, si to "pro velký úspěch" zopakuji. Na co si "zasírat" PC "furtprogramama". Nejlepší antispyware, a antivir, sedí na židli před monitorem.
Ten můj postup, je jenom prevence - nic jiného.

mas pravdu ja pouzivam sp doctor