» Poradna » Programy

Spyboot Destroy versus Comodo BoClean

Chtěl jsem se zeptat na názor, jaká pasivní ochrana proti mallware či spyware je lepší či vhodnější pro WIN XP SP2: Spyboot S&D rezident nebo BoClean 4.27. Comodo firewall je výtečný, ale nevím zda BoClean má vůbec význam, pokud mám dobré zkušenosti se Spyboot rezident.

Odpovědi na otázku

Zůstal bych u Spybot,je s ním nejméně problémů a taky má nejméně falešných detekcí

na rozdiel od comodo firewallu je boclean zatial absolutne nepoužitelná zbytočnosť,spybot ho v tomto ohlade zatial velmi výrazne prekonáva-predsa len je už ovela dlhšie na svete a už sa zbavil "detských chorôb",možno sa počase boclean vypracuje na spolahlivý program,ale zatial je to nepoužitelná záležitosť, zaujímavá skôr pre vývojárov a beta-testerov,ovela zaujímavejší je okrem normálneho firewallu comodo memory firewall

Děkuji všem, tak nějak jsem to sám cítil, proto ten dotaz.
Díky