» Poradna » Web a internet

Spy Emergency

Zdravím. Z mé neopatrnosti se stalo, že s jakýmsi programem jsem nainstaloval Spy Emergency. A nemohu se toho zbavit. Když dám odinstalovat, naběhne typická obrazovka, kde se rámeček začíná vyplňovat zeleně. Zeleň zaplní jeden milimetr a počítač zatuhne (notebook ASUS) a jediné řešení, na které jsem přišel, je že vyndám baterii. Počítač běží, ale SE je tam stále. Možná někdo řekne, tak to ignoruj. Ale, po každém spuštění mě otravuje výzva, abych program zakoupil. Jan.

Odpovědi na otázku

Odinstaluj to Revo Uninstaller a nebo v nouzovem rezimu.

Další možnosti:- příště neinstalovat kraviny. Slušný software nemívá přibalené takovéhle dárečky- obnovení systému do tov. nastavení, případně reinstall - ať si to nacvičíte... ;)

To je rada, chytráku!!!