» Poradna » Windows (a jiné OS)

Spuštění windows (defauluser0)

Ahoj,obnovil jsem u noteboaku tovární nastavení a poté chtěl z win 8.1 přejít na win10. Stáhnul jsem si ho ze stránek microsoftu a spustil instalaci. Poté co byla hotová se počítač restartoval a windows nenaběhl. Když jsem ho dvakrát restartoval tak jsem se dostal do nějakého režimu opravy. Jsou tu 4 možnosti. Vypnout PC. pokračovat do windows (což nijak nepomůže). Použít zařízení (DVD, USB, síťové připojení) na flas disk jsem si vytvořil kopii windows ze stránek microsoftu ale nic to neudělalo. A poslední možnost odstranit potíže. Zde je několik možností jak windows opravit ale abych nějakou mohl spustit tak se musím přihlásit na DEFAULTUSER0 ale tam mi nefunguje žádné heslo. Poradil by mi někdo jak se mám dostat do windows nebo jak obnovit win8 zpět. Děkuji :)

Odpovědi na otázku

Nic neobnovuj ale stáhni a nainstaluj rovnou W10.

Jenomže já nemám jak. Do windows se nedostanu.

To přece nevadí, to nepotřebuješ. Stáhni si W10 .iso a vytvoř si bootovací flešku na jiném PC. A pak z něho nabootuj a klasicky instaluj.

Bootovací flešku jsem si vytvořil ale jak to nabootovat nevím

Inu, po čisté instalaci Win10 z instalačního DVD došlo ke stejnému problému. Prostě vyskočí účet "defaultuser0" a chce to heslo. Stávající heslo z mého účtu nefunguje.

Nepotrebuješ sa pchať do gr.prostredia W10.Priamo z bootovacieho ISO desiny "počni" od prvopočiatku s počínaním čistej inštalácie.