» Poradna » Windows (a jiné OS)

Spuštění WIN 10 hlásí chybu.

Dobrý den,mám dva měsíce Win 10,které byly už nainstalované v novém PC.Před čtrnácti dni se najednou při spuštění PC objeví na černé obrazovce tato hláška:A disk read error occurred.Press CTR +ALT+Del to restart. Neboli hlásá,že nenašel disk A.Vše mám uloženo na disku C.Po zmáčknutí doporučených kláves PC se objeví úvodní stránka.Někdy ale musím tento krok několikrát zopakovat,než PC začne reagovat. Jsem pokročilejší uživatel,s PC pracuji již 30 let,prošla jsem si WIN 98,WIN XP,WIN 7.Možná bych dokázala tuto chybu odstranit,nebude-li to moc složité.To bych pak raději svěřila odborníkovi.Děkuji předem za radu.

Odpovědi na otázku

Nesdělila jsi stav SMART systémového SSD.Co s tím?Reklamace u dodavatele.Před reklamací se ujisti, že jsou zálohované veškeré důležité dokumenty."Vše mám uloženo na disku C"= fatální chyba. Do systémového disku nepatří žádná uživatelská data.