Spuštění prezentace na monutoru bez PC

Dobry den, hledam reseni, jak spustit prezentaci vytvorenou v powerpointu na monitoru bez pouziti PC.Potrebuju dat ve firme na zed zobrazovaci zarizeni, na kterem pobezi prezentace. Kdyz poupim tv, vztahuji se poplatky za autorska prava, kdyz tam dam monitor a velky pc, je to krabice k obrazovce a kupa kabelu. Existuje pouze monitor s usb ktery to dokaze?

Odpovědi na otázku

monitor dokáže na 99% len zobrazovať. telka by dokázala spustiť slideshow z obrázkov, ak by si snímky z prezentácie exportoval ako jpeg. ale ak sa chceš vyhnúť poplatkom za tv a nechceš veľký pc s káblami, tak buď raspberry pi alebo niečo takétohttps://www.czc.cz/compute%20stick/hledat

proč musí být prezentace zrovna ve formátu Powerpoint? Pro tyhle účely mi přijde nejjednodušší koupit k monitoru Android miniPC co se strčí do HDMI, udělat buď z prezentace sekvenci obrázků a nechat nějakou appkou cyklicky zobrazovat slideshow z dané složky.Případně tomu dát trochu víc času a v nějaké videostřižně (Pinnacle, free např. ShotCut, KDEnlive) udělat místo prezentace video s efekty a hudbou a z toho android miniPC ho cyklicky přehrávat nějakým videopřehrávačem. Eventuelně jde prý něčím převést Powerpoint na video rovnou.

případně boxík alahttps://www.czc.cz/evolveo-android-box-m4/22...

Android mini PC me nenapadlo a hdmi je taky dobry reseni. Jeste sehnat nejakou rozumnou cenovou sestavu s velkou uhloprickou...

pokud to bude někde na zdi a prezentace bude mít rozumně velké fonty, tak ti místo TV postačí nějaký FHD displej - koukám, že 32ka FHD IPS stojí pod 6 tisíc:https://www.czc.cz/monitory/produkty(Full%20HD)&q-c-12-f_96259940=d30.0&q-c-3-f_96259940=d37.5&q-c-9-f_96259940=d42.5&q-c-1-f_96259940=d35.0

mno nic, zas to sprasilo link. Tu je funkční:https://dopice.sk/mMe

No ak to nemusi byt silou-mocou .ppt tak napriklad powerpoint vie prekonvertovat ppt do avi. to nahras na USB a vacsina novych smart tv toto prehrat vedia. CI je to blbost?

Umí to monitory typu Digital signage (Philips, Samsung). Jsou na to přímo určené a umí to kde co. Jinak levné řešení je Intel Compute Stick (mikroPC do HDMI, vč. licence Win10, cena kolem 3000,-). Dá se do toho prohlížeč powerpointu nebo cokoliv jiného se vymyslí a hotovo.

Na tohle už pár let existují osvědčená řešení. Stačí si jen vybrat. https://lifehacker.com/pc-stick-showdown-intel-c... Kdepak, bez „PC“ to opravdu ale opravdu nejde.

tak kdyby nebyl problém v tom tuneru, tak běžně umí TV s USB přehrávat z flash disku obrázky v režimu slideshow - prezentace určitě nemusí být zrovna v Powerpoint formátu. A sekvenci obrázků z prezentace ti TV přehraje a možná některé mají i funkci opakování. Podobně s videem.Jenže tazatel celkem logicky nechce z každého zobrazovadla platit výpalné pro ČT, takže TV je ze hry... I tak ale není důvod proč by to zařízení musel být x86 PC.

Samozřejmě, že to nemusí být x86. To je koneckonců jasné — vždyť Chromebit není x86.

Všechny příspěvky jsou na nic. Chtěl bych vidět toho borce, co vysype z rukávu nějakou tu "apku" do android tv nebo miniPC.Sice je to asi správná cesta, ale není ještě proslapnuta.Jen pár bodů k reseni:* autostart* aktualizace obsahu* aktivní obsah (pohyblivé efekty)* aktivni obsah 2 (online zdroje)* zabezpečení * přístupy přes proxy* cache pro případ výpadku wifi, gsm* zvuk* různá zobrazovací zařízení Pokud máte hotovo, můžeme porovnat řešení. JanV

Dobrý den máte nějaký takový řešení ? nám by se hodilo řešení kde někam (kloud,ftp) nahraju data (fleška v zařízení nebo interní pamět) a ono to bude dokolečka pouštět videa/obrázky tak jak je tam nahraju. to je vše. a ještě aby šlo udělat zapínání a vypínaní v nějakém času tedy zapni v 8ráno a vypni 7večer.