» Poradna » Mobily

Spuštění pokémon go

Zdravím chtěla bych se zeptat zda někdo neví proč mi nejde spustit pokémon go. Mamka říká že jsou přetížené servery ale jsou lidé kteří by to měli vědět líp a tak se ptám mám mobil ZTE a vždy i když mám zapnutou polohu tak to píše GPS signál not found nebo co a je to nahoře v červeném okýnku. Už se to vždy skoro načte a najednou se to vypne!

Odpovědi na otázku

Ahoj, sic z Pokémonů zde už šílím, ale musí se uznat když,,Díky Pokémon GO překonaly akcie Nintenda i Sony,,Tak zde dole: Chyba GPShttps://mobilenet.cz/clanky/technicke-problemy...

Ještě vyzkoušej zda mobil ukazuje polohu v Google mapách a funguje tedy opravdu GPS.Také zkus telefon restartovat.Také je možnost, že aplikace je nekompatibilní s Tvým telefonem, případně počkat až výrobce vydá opravu aplikace nebo bohužel jinak budeš muset sehnat jiný telefon.

Tohle vyzkoušej Pokémon GO a hláška „GPS signal not found“. Jak problém vyřešit?http://smartmania.cz/pokemon-go-gps-signal-not...

A ještě by mělo pomoci:Na domovské obrazovce jít do nastavení. Přejděte dolů a najít možnost: O telefonu. Nyní, Klepněte na číslo sestavení 7krát. Po klepnutí na číslo sestavení 7krát, budete upozorněni že jste vývojář. Nyní bude k dispozici v menu Nastavení: Možnosti pro vývojářeOtevřít a na konci, přes Volby pro vývojáře a vypnout: Povolit fiktivní polohy

Nefungují pořád píše vyzkoušejte později