» Poradna » Ostatní

Spuštění multiplayeru ETS2

Ahoj.Když spustím Multi Player ETS2 (z ikony TruckerMP) tak se mi nenabídne přihlášení do MP a simulátor běží v normálním režimu, takže ho ukončím a při druhém spuštění už se mohu zalogovat a následně si vybrat mapu kde budu jezdit.Asi je potřeba do spouštěcí ikony MP zadat nějaký parametr aby se MP spustil řádně na první pokus.Jak na to?Díky.

Odpovědi na otázku

tak tohle se mi stavalo porad jednoduse jesm preinstaloval cely steam i klienta pak vse ok