» Poradna » Programy

Spuštění Crysis 3 , problém directx 11

Zdravím,mám trochu problém se spuštěním hry Crysis 3. Vlastním grafiku GTX 280, mám nejnovější ovladače (prosinec 2012) včetně directX 11 a při spuštění hry mi to po chvilce napíše že to vyžaduje grafickou kartu s podporou directX 11 :D (který já mám).Zkoušel jsem directX aktualizovat, ale vždy mi to napsalo že mám nejnovější verzi.Neví někdo co s tím...?Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Tvoje karta podporuje jenom DX10.

ahoj mam problem s pustenim hry criis 3 mam mat derictx kompadipnov z grafickov kartov

Mas iba directx 10.To nepustis,ja mam gtx 285,mam ten isty problem,musim kupi druhu.

Ta grafika neumí DX11, ačkoliv Windows 7 DX11 obsahuje, tak tvoje grafika zvládá pouze DX10. A soudě dle grafiky nebude ani zbytek PC moc vhodnej na hraní tý hry. Takže nejspíš budeš muset koupit novej comp.

Kdyby to podporovalo dx 10 tak si myslím že by to na 280ce jelo krásně plynule na nejvyšší nastavení. Já mám 275ku a Crysis 2 mi jelo krásně na nejvyšší nastavení detailů včetně vyhlazovaní. A to mám staré core 2 quad.

Never tomu nejelo

Tak mě to běhalo slušně i na GTS250. Ale Crysis 2 vypadá pořádně až na DX11 kartě s DX11 packem + Hires texturama. A to už jsou nároky jinde. Takže zatím co na GTS250 mi to jelo v pohodě, ale vypadalo to hrozně (tenkrát jsem si říkal, že jednička byla snad hezčí), tak po koupi DX11 karty a vydání těch dvou packů to je jiné kafe.

jelo by to sotva nq stredni detaily a jen v HD rozliseni

mám vám natočit video ?

Netřeba v DX9 je to velice nenáročná hra. Teprv až to uvidíš v DX11 tak pochopíš.

a jak to rozchodíš jen s directx 10?

to by me taky zajimalo,protoze me to nejede!

Píše o Crysis 2 pod DX9. To běhá i na kalkulačce.

jo,tak to me jede v pohodicce

na x6 kalkulacce

Mám core i7 a GTX 560 a má co dělat i na střední detaily na 30 FPS.

Jsem s tímhle taky v pi*i , mám taky gtx 275 ... všechno mi jede krásně ... ale bohužel , je to zkrátka marketing , aby donutili hráče nakupovat nové věci ...

Seru na marketaky PS3 to resi vse a bez naroku na hardware. Asi to nebude tak super kvele detailni ale bude se to dat hrat. FUCK OFF prodejci PC hardware kde na to ma clovek porad brat.

Ehm, v roce 2007 vyšel Crysis 1 a kdo měl PC, které jej zvládalo alespoň na high, tak doteď nemusel na hry kupovat nové PC.

To je pravda,krásně by to jelo i na GTX260, 55 micronů,bohužel.Já mám I5 2500k@4400mghz,8g ram kinston,Desku Gigabyte Ud4 Rev B3 aGtx560 oc1 a taky mně to nejde spustit a zaboha na to nemohu přijít proč.Píše mně to název problemu BEX Chybný modul StackHash-528d.....Zkoušel jsem nový systém,na třech podobných sestavách grafiku,hafol ovladačů,kontrolní programy directu 11 a stále samá voda.Přitom je grafika super tichá i při fuulmarku a max teploty 68°C.NEVÍTE NĚKDO CO S TÍM???????????

Divný ale je, že mi to ukazuje, že directX 11 mám nainstalovány...škoda no.Soudě, mám tu GTX 280, Quad Core 2,83 GHz a k tomu 8GB RAM a do této doby jsem 98% her rozjel na Full HD na max ;)Počítač mi vykazuje poměrně slušné hodnocení.Např. i poslední Far Cry 3 mi nedělalo vůbec na full problémy...a to jsem to měl běžet na dva monitory.Stejně ale musím říct, že na to že jsem ho skládal před 5ti lety je to stále dělo :)Ale to Crysis mne mrzí...

a za tu GTX 280 jsem dal tehdy 11tis

No vidíš a jsou lidi, co dali třeba i mnohem víc za mnohem starší karty a také si to nezahrajou (třeba GeForce 3 Ti 500 v roce 2001). To že si koupíš drahou kartu ti nezaručí, že si s ní za 2 roky zahraješ nejnovější hry.

postavit, vykonne PC za neomezenej obnos penez, není žádné umění, udělat kvalitne pomer cena/vykon/budouci upgrade.. to je machrovina

Nemusí být neomezený už za 15 - 22 kKč bez monitoru máš dobrou mašinu, a když připlatíš do 30 kKč za vynikající kartu, pak jedeš vše na ultra. Víš kolik stojí i amatérské PC na střih pokročilého videa i 55 kKč, tolik k "neomezeným" obnosům.

Tyto stanice, se už PC nenazývají a "pokročilé video" tím myslíš co?

Přesně tak skládám PC už nějakou dobu a ten kdo tomu rozumí nerve do PC 30k páč je to zbytečný když si může složit kompa do 12K a je uplně stejně vysmátej :)

ach ta tvoje mluvnice!

no tak já to nerozběhnu vůbec na Windows 8 ale na sedmičkách hned se starou HD 6770 to fachčí luxusně.

Jestliže ti to jede na win 7, tak to musíš rozjet i na win 8. Já jsem to na mojich win 8 pro x64 rozjel bez problémů. I na ještě starší HD 5770 a taky si nestezuju.

proč to sakra napsalo třikrát

A stejně je důležitější hratelnost, která byla nejlepší u jedničky a warheadu

je problem sa pozriet na krabicu od grafiky... väcsinou je tam velkym na pisane DirectX 10, 11druha vec je program GPU-Z, ktory jednoznacne hned zobrazi maximalnu podporu DXtretia vec je web vyrobcu, kde je tiez jasne napisana podpora DXa aj napriek tomu prist na forum a riesit preco nejde Crysis 3 na karte, ktora evidentne nema DX11 je trosku facepalm

Ty máš všechny krabice na věci 5 let starý? Navíc mi počítač ukazoval že DirectX 11 mám, tak jsem neměl důvod do této doby zjišťovat zda tomu tak opravdu je...

Já mám krabice + manuály + veškeré příslušenství ke všemu HW, co mám doma. Lépe se to pak prodává. V inzerátu vždy vypadá kompletní HW lépe než třeba pouhá grafika zabalená do novin. Jaké máš DX je dáno HW a i když od něj nemáš manuály, příslušenství ani krabici, tak přeci se dokážeš alespoň podívat na stránky výrobce a podívat se, co tvůj HW umí, ne?

tak a ted porad babo mam dva mesice starou kartu masinu za 23 litru bez klavesnice misi a monitoru na krabici dx11 a hle hra hlasi to same a je origo koupena

Zdarec lidi .. mam problem .. hra se mi vubec nechce spustit . zkousel jsem ruzne druhy cracku i obe verze hry(instalovat a nainstalovanou) ale u oboji je vysledek stejny. Kdyz spustim hru ukaze se obrazek s crackem a to je cele samotna hra se nespusti.. Ma sestava.. Intel Core i5-2400, GTX 580, 8giga ram..W7.. Nevite nekdo co s tim ?? Díky

Zkus přeinstalovat DX, ovladače GPU a případně jiný crack. A nebo si kup originálku.

takze muj hw by to mel rozjed jo ?? .. ted instaluju novy ovladace na grafiku tak uvidiime moc se v tom nevyznam takze dovi co stahnu

HW máš v pohodě. Ovladač je tady: http://www.geforce.co.uk/drivers/results/57126 (pokud máš W7 x64)Potřebné DX by měli být ve složce s hrou.

HW máš v pohodě, ale warezem se zde nechlub. Když máš na takovej HW, tak máš jistě i těch pár stováků na hru.

nejde o chlubeni chci si to zahrat a zase takovej hrac nejsem ze bych dal x stovek za originalku jen by me zajimalo proc to nejede

No třeba právě tím, že to není originál....

No to naštve že ostatní mít org nemusí a já jo ne ? btw. co znamena warez ?

Ne, mě štvou všichni warezáci, nejen ty. A warez je prostě výraz pro autorsky chráněný dílo, který se šíří nelegálně.

jo ok .. tak teda dík ale i tak to muj problem nevyresilo nevadí nove ovladace ani dx to nezprovoznilo tak nevím

Vždyť jsem ti to napsal jasně, ty neumíš česky? Nejde ti to kvůli tomu, že jsi to sprostě ukradnul....kdybys za to poctivě zaplatil, tak ti to jde nebo to vyřešíš přes technickou podporu. Takhle sis systém zasvinil ještě nějakejma srágorama.

Easy boy

A moc nečekej, že ti tady někdo s warezem pomůže, warez si řeš na warez fórech.

napsal jsem na prvni stranku nevim kde se resi org a kde nelegalni D sorry Lukasi uz mizim ..

Tak lukasku uz mi to jde doufam ze z toho mas radost zadny origo nebude

Tak alespoň až zlevní bys to mohl koupit. Fascinuje mě, že lidi nejsou ochotný za cca 10 hodin (nevím na jak dlouho je Crysis3) zábavy zaplatit 800kč. Vždyť to je jen 80kč/h. Ale vyhodit 200kč za 10minut (což je 1200kč/h) na motokáře nikomu divné nepřijde.

I kdyby to stálo stovku, tak si to tihle exoti nekoupěj.....radši budou řešit, jak to ukrást......ti by si nekoupili ani za 50,- hru z ábíčka. :D

Hlavně se tím chlub pokud možno všude.....já budu mít radost, až si na tebe posvítí protipirátská unie.

http://cs.wikipedia.org/wiki/WarezTak nemusíš, pokud se smíříš s problémy (ilegalita + padání).

Gtx 280,celé řada Gtx280-295 nemá hardwěrově implementovaný directX 11 !!!!!!!!!!!Od GTX 450 je možno spouštět tuto hru.

Pročpak to asi smazaly ty soubory?...... Protože lidská blbost je neomezená :D

mám stejny problém ale mně to grafike potporuje

Mě to to zase píše AEyrC.dll když ho tam mám tak zmizí poradtě

Znamená to že máš neoriginální kopii hry. Tento soubor jo kódovaný tak, že vypadá jako virus a antivir ho okamžitě smaže. Pokud máš Windows 8, tak si toho ani nevšimneš, že Defender něco provedl. Pokud máš ještě někde zálohovanou hru, ve které je ještě soubor AEyrC.dll, můžeš ho překopírovat do složky se hrou (Patří do složky Crysis 3\Bin32, kde máš spouštěcí soubor). Nejdřív ale musíš vypnout Antivirovou ochranu, pak to překopnout a poté v antivirové ochraně tento soubor dát do filtru. Potom anti. ochranu zapneš a můžeš spustit Crysis 3 bez problému. Toť vše. Jak se co dělá si můžeš vygooglovat. Pokud nemám pravdu a neoriginální kopii nemáš, tak stačí jednoduše přeinstalovat hru. Ale přepsat soubor, nebo ho vložit je rychlejší. :P

No ja mam taky problemProblem mam že , když spustím hru Crysis 3 tak mi funguje ale VE HŘE SOU LAAAGY

ja mam grafickou kartu nvidia geforce 8600 gt a pise mi uplne to stejne

crysis 3 je narocna hra na pc osobne jsem si ji koupil original naistaloval 1 mise sla ale 2 mise mi vzdy padala potom sem si stahnul nejakej patch a slo to muzu rict ze crysis 3 je narocna hra vadi mne ze je to pres origin

Zdarec ja mam taky problem ze Crysis 3 mi slapal bez problemov, dal som si preinstalovat Win. (taky aky som aj mal 7) a spustim Crysis a nic, ani obraz ani zvuk nwm kde moze byt chyba a docela ma to uz znervoznije Diky

mohol si napisať o aky patch sa jedna pretože mam rovnaky problem

FUNKCNI CRYSIS 3 Direct X 101.) Spustit c:\windows\system32\dxcpl.exe (pokud tam tento soubor nemáte musíte si nejdříve stáhnout a nainstalovat toto http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/des... (sdksetup.exe)Je to sice pro win8 ale ja to nainstaloval na win7 a vse bez problemu..2.) Kliknou na "Edit list"3.) Zadat cestu k příslušnému souboru.. (C:\Program Files (x86)\Crysis 3\Bin32\Crysis3.exe)4.) Kliknout na Add, pak OK5.) Nastavit Feature level limit na hodnotu 11_0 nebo 11_16.) Kliknout na OK.. 7.) Spustit hru.. A můžete hrát..Otestovano hra jede velice sekane na kartach Dx 10!

EA je Zmrdana společnost ,která neposloucha hrače o prosby např: Hrači chtěli Need For Speed Underground 3 a místo toho EA vypustilo zajebanej Most Wanted 2/2012. A teť si vymyslí ,že Crysis 3 musí mít DirectX11 ,ať dou do na zachod a splachnou tam celou EA společnost. To je můj názor ,jinak GTX280 mám pocit nepotporuje DirectX11. >>>Omlouvam se za chyby v pravopise :)<<<

Máš sice naintalovany DirectX 11, ale graficka karta nemuže pustit, protože nepotporuje DirectX 11.

mam problem spustit crysis 3 mam ako pozistujem ci vsetko mam spravne

core i5 2,2 GHZ a GTX750 a stejně nejede... všechny ovladače stáhnuté a karta DX11 podporuje... do hry se dostanu , zkouknu úvodní intro ale pak hra spadne. Vyzkoušeno z více zdrojů... Pročetl jsem tu všechno ale odpověd jsem nedostal páč se asi nikdo nedostal daleko jako já ... Nějaké nápady ?

jakto že mi tam skočí nějakej registr?

Tak prečítal som niekoľko fór, ale opravu môjho problému som nikde nenašiel.Hru nespustím, len nabehne úvodné malé logo a to je všetko.Zaujímavé na tom je to, že som ju pred cca rokom hral, na tomto istom PCWIN 7 32bitGPU AMD HD5850 (podporuje DX11)4GB rami5 quad 2,7 GHzFakt netuším kde je problém.Hru som spúšťal ako správca, skúšal som aj cracky rôzne no nič.

Zdravim mal by som tiez otazku hra ide v pohode teda single a aj multiplayer-vo vlastnostiach hry mam ze je to verzia 1.0 a ak si ju dam v origine aktualizovat tak my stale pise ze mam majnovsiu verziu ved uz je aj 1.3 tak preco mi to prosim vas to nejde

Mám grafickou kartu která podporuje Directx 11 při zapnuti hry mi to píše ze grafická karta nepodporuje Directx 11 nevim co stým mám dělat grafika: Intel GMA 4500