» Poradna » Mobily

Špuntové sluchátka s dlooouhým kabelem?

Dobrý den, prosím vás hledám někde na internetu sluchátka špuntové do uší ale aby měli kabel tak 1,5 metru ideál ještě delší...Ale všude možně jsem koukal a kabel tak metr , nebo 1,2m achjo...Cena tak max do 400Kč...Moc děkuji za vaše typy, a případné linky.P.V.//Smazán troll "kleine" (=starý známý "Joachym"/"host", v poslední době třeba jako "Korong", "Rouška" nebo "Olympie".//

Odpovědi na otázku

Za 50 Kč si kup 3m prodlužovací kabel. Achjo...

kabelhttps://www.czc.cz/aq-kal030-3-5-jack-prodlu... a do toho si zapoj jakákoliv normální sluchátka.

U sluchátek za 400 bude úplně jedno, jak dlouhej budou mít kabel, protože takovej šmejd se stejně nedá poslouchat ...

Ani ne. Jestli poslouchá rap, šmejd do 400 Kč mu úplně postačí.

Já to potřebuji jen na mluvené slovo , podcasty a tak :D

Tak na to i za 400 rozhodně stačit budou.

Pokud je ti kvalita zvuku fuk, tak za tu cenu se prodávají u bluetooth sluchátka, která fungují i na více než 10m a nemusíš být zamotaný(á) ve 4 metrech kabelu. Tady jsou třeba nějaké za 350,- u kterých je přes 20 komentářů, tak si můžeš počíst, zda je to k něčemu dobré nebo ne:https://www.czc.cz/bml-e-series-e2-bila/2681...

At posloucha cokoliv, neni na tobe aby jsi to jakkoliv komenoval a hodnotil (nebo dehonestoval), kazdy at si posloucha co se mu libi a nenuti to ostatnim.To same ohledne kvality, tazatel si dal cenovy strop, vice utratit nechce... muzeme si o tom myslet cokoliv..

Pokud jste Číňan, tak palec nahoru za ČEŠTINU. Pokud ne, tak ach jo,

Sluchátka s takhle dlouhým kabelem asi neseženeš. Nevidím důvod proč by to nějaký výrobce dělal. Jde koupit prodlužovací kabel a budeš mít to co chceš. Já jsem třeba sháněl špuntová sluchátka s plochým kabelem a docela to byl horor. Nakonec jsme si koupil lamax spire1 a zvuk za tu cenu bych řekl, že jde.