» Poradna » Ostatní

SPŠ Přerov- uplatnění

Dobrý den, letos nastupuju na Střední průmyslovou školu v Přerově. (viz. odkaz níž..) A chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo podobnou školu studoval a má uplatnění v práci, nebo poté šel na Vysokou školu a pak získal uplatnění .. Jak tu byl jeden příspěvěk o človíčku, který se dobře učil ,ale nikde ho nechcou vzít, tak se bojím, že dostuduji, udělám maturitu a bude mi to k ničemu .. Děkuji za vaše názory a zkušenosti, přece jenom jste starší než já a máte to zažité :) http://www.sps.pr-net.cz

Odpovědi na otázku

Zapomněl jsem dodat, že jdu na techniku počítačů- elektrotechnika.

tak uplatneni to zalezi jak budes sikovny.treba pokud budes na vozicku tak uplatneni mas jiste v CEZu ci jine spolecnosti a nic nemusis nic umet, oni se s tebou budou chubit a ty budes brat penize.Pokud jsi jine pleti tak take vidim uplatneni vysoke. Dneska bezi plno prodiskriminacnich programu.Pokud nepatris mezi tyto vyvolene. Tak zalezi na schopnostech a na tom jakou mas chut ucit se a pracovat na sobe. V nejhorsim pripade kazdeho berou na urad prace

Když se budeš dobře učit a nebudeš to mít v palici úplně vylízaný jako Lenart a spol., tak práci zcela určitě seženeš.

Dole na stránkách Ti běhá asi 6 sponzorů školy. Pokud sponzorují školu, tak mají zájem o dobré absolventy této školy.