» Poradna » Ostatní

Spravovat eMule přes web?

Dá se nějak spravovat eMule přes webové rozhraní? eMule mi běží na PC, který je na opačné straně pokoje, a když chcu zkontrolovat co a jak se stahuje, tak se mi nechce vstávat a jít k tomu druhému PC, na kterém navíc může sedět někdo jiný.. Vím, že se dá eMule ovládat i přes mobil, pomocí JAVA aplikace, ale v nastavení emule vidím i něco jako webový přístup, který když povolím, zadám heslo admina, tak jak na tom druhém PC naťukám IP adresu toho druhého PC (podotýkám, že každý PC má svou veřejnou IP adresu) tak mi to ukáže stránku nelze zobrazit.Dělám něco blbě? Dík

Odpovědi na otázku

mirku, minimalna vzdialenost pre spravu cez web je 386.93 metra... ak si blizsie, emule to pozna a musis vstat z postele. Museli to tam tak zapracovat - je to nariadenie europskej komisie zname ako boj proti tlstnutiu populacie eu. Na verejnosti adries nezalezi!!!

halo

mám takový dojem že do tý adresy musíš nacpat i číslo portumě to normálně fungovalo

dám tam číslo portu a celé to má tvar např. 213.203.145.63:4711 a stejně to nejede

ved som ti uz jasne napisal... musis sa odstahovat, najlepsie skusenosti so spravou emule cez web su z iraku a afganistanu...