» Poradna » Počítačové sítě

Správné nastavení routeru?

Dobrý den,mám dvě otázky:1) Když mám druhý router jako repeater toho prvního, bude mi fungovat kromě wifi i ethernet vyvedený z routeru (universal repeateru)?2) Pokud mám router jako AP (od základního routeru kabelem do druhého, který funguje jako druhá wifi ale DHCP běží pouze na tom prvním), jak se dostanu do administrace routeru AP? Jako výchozí bránu mám pouze IP toho base-routeru, který slouží i jako DHCP server. Musím druhý AP furt resetovat, když se chci podívat do administrace? Díky :)

Odpovědi na otázku

1. Bude.2. AP přiděl adresu mimo rozsah adres "hlavního" routeru. Bude sloužit pouze pro vstup do jeho administrace.http://it.cestuji.info/wifi-router-jako-access-p...

Díky moc, už to jede