» Poradna » Windows (a jiné OS)

Správce úloh

(windows 8.1)Dobrý den, když zapnu správce úloh píše 50% vytížení HDD přitom součet MB které každý program právě "využívá" (neumím to moc dobře popsat snad mě pochopíte) není ani 3MB..nevíte proč to dělá?

Odpovědi na otázku

Podívej se do "Sledování prostředků"

Vytížení disku je spíše v počtu operací, které je schopen provést za sekundu, než v rychlosti čtení/zápisu.

Už to asi chápu..jen když dám to sledování prostředků tak v tom grafu je rozsah 1MB nějak mě to mate..ale asi jo..tak když se kouknu do záložky "výkon" tak tam je to jasnější..tak tedy děkuji..