» Poradna » Programy

Správce úloh

Zdravím, zničehonic se mi místo klasického správce úloh se záložkami nahoře začalo objevovat jenom jedno okno s běžícími procesy, chybí tam možnost - záložka zobrazení běžících programů a záložka pro vypnutí/restart počítače. Dík za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zničeho nic není!
Klepnul jsi dvojitě na (šedou) lištu programu.
Co s tím?
Opakuj tuto akci.

Dík, to bylo ono, na touchepadu je to hned...

Byl to isymptom celkem staryho trojanku.Taskmanager fix to řeši pokud nechceš ručně to řešit.

Pochopitelně pokud neprovedls akci sam neumyslně,že je problem trochu horší poznals mimo jine znefunkčněnim klavesove zkratky.