» Poradna » Počítačové sítě

Správce úloh windows 7

Dobrý den,mám problám s správci úloh.Nejdříve dám ctrl+alt+delete a zobrazí se mi nabídka,kde vyberu správce úloh,místo klasicke tabulky s procesy se ukáže tabulka s názvem ''Připojení k místní síti'' a běhají tam různé frekvence,nevím co to je a jak to opravit .Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

No to je přece součást Správce úloh. Ten jde přepnout na:Aplikace, Procesy, Služby, Výkon, Sítě a UživateléTakže tam máš momentálně Sítě....