Správce úloh nezobrazuje teplotu gpu

Správce úloh ve Windows 10 přestal zobrazovat graf vytížení gpu. Nevšiml jsem si přesně od kdy se to projevilo, napadá mě jedině nějaká aktualizace Windows 10. Aktualizoval jsem ovladače gpu, ale nepomohlo to. Chtěl bych tuto funkci vrátit zpět, neví někdo jak?Windows 10 - Built 19044.1682GeForce GTX 1660 Ti - 512.59 Game ready driver

Odpovědi na otázku

akurat to riesim na mojom notebooku :) dal som nove radeon ovladace a stale nic..

Hmm, s 19044.1645 vse stale funguje.Jestli nahodou MS zase neco "nevylepsil".

19043.1645 ani tu doma uz nemam grafiku v taskmanageri. Musel to spravit nejaky maly update, lebo na nekonecno percent som ju tam "este nedavno" mal.

Zajimave, asi to tak bude.Ale co s tim ma tazatel delat, to fakt nevim. Ja to ani za beznych okolnosti nepouzivam, mrknul jsem tam jen pro zajimavost. Ale samozrejme jde pouzit neco jineho, treba GPUZ apod.

Problém způsobuje AV Eset - https://forum.eset.com/topic/32256-latest-eset-u... . V tomto vlákně - https://forums.tomshardware.com/threads/gpu-not-appearing... je popsáno řešení.

To je vtipne!Pomerne originalni zpusob, jak muze AV rozstelovat OS.

nebude to esetom, odinstaloval som ho a aj tak nejde. Nefunguju ani tie prikazy na rebuild

Grafická karta už není zobrazena ve správci úloh ani ve Windows 10 ani v mých Windows 11.

V mých W10 furt je ...

ve w11 ji taky mam

W10 home / verze 21H1 / build 19043.1645 / Windows Feature Experience Pack 120.2212.4170.0Správce úloh / výkon zobrazuje grafy pro GPU, CPU, RAM, DISKy a síťové karty. Uvidíme co se stane, až si stáhne další aktulizace.

Takže vyřešeno. Zavřít Správce úloh. Spustit PowerShell jako administrátor a vložit příkaz:cd c:\windows\sysWOW64lodctr /Rcd c:\windows\system32lodctr /RSpustit Správce úloh. Vyzkoušeno a funkční na dvou pc.

Error: Unable to rebuild performance counter setting from system backup store, error code is 2

ked som vymenil poradie a prvy spravil cd c:\windows\system32, nasledne sysWOW64, tak to preslo a grafika v taskmgr je spet

eset nainstalovany spet a je to tam => nebolo to esetom!

Správce úloh zobrazuje úlohy systému. Grafické procesory jsou dnes vlastně dalším počítačem, který funguje jaksi bokem. Jakési základní informace samozřejmě ten správce úloh poskytne. Jestli toužím po nějakých dalších informacích, kouknu se na systémovou lištu, a tam je ikonka. Stejná, jen o trochu menší nežli ta na ploše, nebo v menu start. A po kliknutí mi zobrazí veškeré potřebné informace o grafice. Berte tu grafiku jako další počítač. A zkuste se zamyslet, kolik informací získáte za stejné peníze o jiných počítačích v síti.