» Poradna » Mobily

Správce souborů

Mám nově chytrý telefon - Sony Xperia L a nemůžu v něm najít nějaký správce souborů. Kde si můžu vytvářet nové složky a přesouvat do nich obrázky, hudbu a podobně?

Odpovědi na otázku

"Mám nově chytrý telefon" Neni to tim, ze chytry telefon chce chytriho uzivatele?

Skus Astro, nebo ES explorer z Google play

Tak si nějaký stáhni ne? To je tak těžký napsat v Google Play "file manager"?

Promiň,ale správce souborů? Nestačí ti různé úložiště jako - hudba,obrázky,videa a další? Pokud si chceš vytvořit složku, stačí připojit telefon do počítače a v něm vytvořit složku a dát vše tam. Existuje určitě i lepší způsob,ale já znám jen tento. Nebo si jednodušše, přeš Google Play stáhnout správce souborů, určitě jich tam "pár" najdeš.