Správca úloh (taskmgr)

Po spustení tejto služby sa mi síce objaví klasické okno, ale bez ovládacích záložiek v hornej časti okna a bez možnosti vypnutia okna (x). Iba dolu ostali 3 možnosti: Ukončiť úlohu, Prepnúť, Nová úloha. Dá sa to nejako napraviť?

Odpovědi na otázku

Dvojklik na taskmng ked je spusteny

Ale kde dvojklik?

Na horní pruh. Již to tady bylo několikrát. Stačí hledat

tím dvjklikem na horní pruh okna jde zvětšit skoro cokoliv co nemá zvětšovací okénko v pravém horním rohu.ENJOY! BADY1

Ďakujem za pomoc. Nikto učený z neba nespadol. Predtým ako som sem napísal o mojom probléme, som o tom hľadal, ale v celej poradni sa mi nič nepodarilo nájsť.

Nevadí - každý z nás kdysi začínal,jenom na to někteří už tak nějak pozapoměli...Ale od tebe je pěkné že se vrátíš a umíš poděkovat...to se tu moc často nevidí.Pěknej den a zase někdy přijď.ENJOY! BADY1