» Poradna » Programy

Sprava pameti Vista versus XP

Skutecne ma Windows Vista lepsi spravu pameti nez Windows XP?Tim myslim ze mam v kompu 2 GB RAM a Windows XP neustale swapuji, obvzlaste kdyz si skocim na obed a pak klidnu treba na pitomy drive otevreny word to je pak rachot.

Odpovědi na otázku

tazko povedat preco to robi. ja podobny problem mam jedine po prebrati pocitaca z hybernacie, kym sa jednotlive programy opat po uz nabehnutom systeme ponacitavaju z disku tak to nejaky cas trva ale potom to ide ryyychlo a bez jedineho swapu. mam polovicu ram co ty a ziadne problemy.

TO JE PRAVDA,PROTO MAM swap VYPNUTY