Správa paměti RAM

Jak mám RAM-ku vyčistit aby v ní Bylo více místa pro ostatní programy. Používám systém Win2k a z Xp jsem si nakopčil "msconfig" kterým jsem hned přidal Ramce 70MB. Pořád se mi zdá že je plná "260MB z 768MB" je dost ne? V msconfigu už toho více uškodlit nepůjde, ale jak to tak sčítám ve správci úloh mi to ukazuje 170MB. Chtěl bych vidět ty skryté služby a programy. Jaký program na to použít?

Odpovědi na otázku

Správce úloh - Výkon:Teď do něj koukám, běží mi XP, Internet, připojení k druhému PC a systém používá 324 MB paměti.Nevidím to u tebe moc optimisticky, spíš budeš muset přikoupit paměť, pokud ti stávající nestačí a deska ji umí zaadresovat.

Zbytek je diskova cache.