» Poradna » Programy

Správa hesel Firefox

chtěl bych aby si firefox pamatoval hesla, ale nevím jak je tam zadat aby si je pamatoval, jak je "spravovat", mazat atd. jsem našel, jak je tam ale dostat nikde nepíšou, tedy jde o to, že se mi nezobrazuje vyskakovací okno, kde se může zaškrtnout co s heslem dělat ...

Odpovědi na otázku

nepřehlédl, ale když se ti neukáže to okno a ani v liště není klíček, tak už nepíšou jak tam ta hesla dostat třeba ručně, nicméně jsem asi na to přišel, asi nejde mít zapnuté "anonymní" prohlížení..., díky za odpověď