Správa disků neukazuje disky

Zdravím, nedávno jsem měl v pc 3 HDD (W10 pro) ale potom sem dostal SSD s předem nainstalovaným W10 pro. Vymělnil sem teda jedno HDD (místní disk C) za SSD ale ve správa disků nevidím další dva disky. Neví někdo co s tím?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

a si si isty, ze to boli fyzicke HDD a nemal si len 1HDD rozdeleny na 3 oddiely? Ked sa pozries do pocitaca, su tam dalsie 2 disky s prislusnymi kablami do dosky a elektriny?

to jsem zapoměl dodat, ten disk C je rozdělený na dva oddíly ale ten třetí disk je fyziský

Napiš prosím tě znovu, co tě trápí!Dostal jsem SSD s předinstalovaným Win 10?Co to je za blbost?Jak mohl být na samotném disku předinstalovaný Windows?Takže znovu.Pokoušel jsi se z toho původního HDD naklonovat systém na SSD?Pokud ano, tak jsi to evidentně provedl špatně.Nevidím další dva disky?Tak jak, šlo o tři fyzické disky, nebo o dva s několika oddíly?Kolik jich vidí diskpart nebo Fsutil?

na to SSD mi kamarád nainstaloval windows 10, zapoměl sem dodat že jeden disk (disk C) je rozdělen na 2 oddíly a ten třetí disk je fyzický

Nainstaloval, nebo naklonoval z původního HDD?

cize teraz mas v PC 2 fyzicke disky, SSD a HDD. Ked zapnes windows, tak a das Tento pocitac, tak tam vidis len "C" co je to SSD a nic ine? Chod do spravy diskov (tentoPC > prava mys > spravovat > sprava diskov) a je tam ze Disk0 a Disk1? Na Disk1 su vytvorene oddiely a maju priradene pismenko D alebo ine?

disk 1 tam není, je tam jenom disk 0 (SSD) a disk 2 (druhý fyzický disk), bývalý disk C jsem odebral z počítače protože ho nepotřebuju

Hoď sem screenshot toho správce disků.

V Správcovi zariadení disky sú? Nemýľ nás oddielmi. Ak ide o to koľko máš HDD, oddiely s tým nemajú nič spoločné. BTW, v ktorom PC Ti niekto inštaloval Win? Win sa inštaluje v danom PC bez HDD a HDD sa potom pridá (ak by to bolo inak, zvyknú byť problémy so zavádzačom).