Správa disků nenabízí D - označení disku

Zdravím. Při čisté inst. W7 64 jsem vytvořil mimo C i nový oddíl, ke kterému jsem chtěl ze zvyku později přiřadit písmeno D. To mě ale není ve správě disků nabídnuto, A,B, pak až F,ikdyž je tam jenom C a E - jako DVD mechanika. Co dělám špatně, nebo je nějaké řešení ve Win? Nebo na to musím naistalovat program na Partition? Děkuji!

Odpovědi na otázku

hoď sem screen ze Správce disků ať se podíváme cos tam kde zprasil...

Oběma vám děkuji. Problém mám vyřešen. Způsobill jsem si ho už při minulé instalaci, kde se mě "zaplantalo" písmeno D na DVD mech. Neopravil jsem to dostatečně!, ikdyž D disk byl správně na DATA. ale DVD mech. byla skrytá, takže jsem to nevnímal. Vymstilo se to, až teď jsem to opravil správně.