» Poradna » Windows (a jiné OS)

Spousteni Win10

Zdravím,předělával jsem starší ntb na Win 10, místo starého disku jsem dal SSD, WD Green s kterým jsem nikdy neměl problém. Provedl jsem čistou instalaci. Všechny ovladače jsou OK. Po zapnutí PC notebook nabíhá cca 4minuty, kuličky se točí do kola strašně pomalu. Běh systému už je pak svižný. Zajímavé je, že po restartu naběhne normálně cca po půl minutě, nabíhá pomalu jen když je vypnutý. Ntb má procesor T4300, 3GBRAM, 240GBSSD, Win10Home64bit. Nevíte prosím, kde by mohl být problém?

Odpovědi na otázku

Nejedou po té instalaci systému ještě aktualizace? Vůbec bych se tomu nedivil, a někdy to na starém železe trvá i pár hodin, než se to vzpamatuje. Stačí se podívat na stav aktualizací.