» Poradna » Programy

Spouštění speedfan

Speedfan nelze spustit zároveň se spuštěním P.C,/mám nastavené rychl.vent./,nebo někdo ví jak na to?Dík.

Odpovědi na otázku

SpeedFan se spouští až se spuštěním windows. Při zapnutí PC ventilátory jedou naplné otáčky a až naběhne operační systém a spustí se program SpeedFan, tak jsou otáčky regulované programem.

Toto vím,proto se ptám,zda je nějaká možnost ,aby se nainst.speedfanspustil zároveň se spušť.PC . Toto zřejmě možné není.

Myslíš jako dřív než windows? Jak by to asi udělal? Nejdřím musíš spustit windows, až ten spouští speedfan.Pokud chceš regulaci hned po spuštění a nepřežiješ těch pár sekund bez regulace, tak si to musíš nastavit přímo v BIOSu. Prakticky je možná i kombinace, kdy v BIOSu nějak nastavíš regulaci a po spuštění speedfanu to převezme on. Tím se vyhneš běhu větráků na 100% do spuštění speedfanu.

"Pokud chceš regulaci hned po spuštění"Ano na toto jsem se ptal/pár vteřin přežiji/,Je více programů,kdy je možno je spustit zároveň s windows,např Skype .

Skype také najede až když běží windows. Nevím, jak speedfan spouštíš teď, ale ve správci spouštění máš možnost si to nastavit dost detailně:https://ctrlv.cz/shots/2016/02/26/8Wxt.pngPokud to spouštíš prostým hozením zástupce do "po spuštění", tak tam takové možnosti samozřejmě nemáš.

Mám obavu, že nedokáže dát speedfan do programů po spuštění.