» Poradna » Web a internet

Spouštění prohlížeče

Po zapnutí počítače naběhne SEZNAM dost rychle, ale pozdější spouštění je hodně pomalé, trvá asi minutu. Restart počítače pomůže vždy jen pro první spuštění SEZNAMU.Spuštění GOOGLE CHROM je vždy rychlé. Ví někdo čím tom může být? Dělá to i když je vypnutý AVAST. Počítač DELL Optiplex 775, W7,

Odpovědi na otázku

To není prohlížeč, ale parodie na prohlížeč - zbav se ho....

Opravdu nechapu, že si někdo dobrovolně něco takového nainstaluje do PC.