» Poradna » Programy

Spouštění outloku

Mám jeden problém.Ke komunikaci na netu jsem používal outlok  z office 2000, vše běhalo normálně ale najednou ho  nemohu otevřít.Po spuštění se ukáže startovací okno a to je tak vše.Nepomohlo ani odinstalování a opětovné nainstalováni office.Nechce se mi formátovat HDD.Nevíte někdo čím to může být ?  Sestava : AMD Duron 750,RAM 128 MB,  HDD10 GB.  Dík moc

Odpovědi na otázku

Zkuste spustit Win ve stavu nouze a pak restartovat. Restart bude poněkud delší, ale to byste nevěřili co všechno to umí spravit (poopraví registry a pak se uvidí)

Zkusil jsem spustit win v nouzáku a restartoval ale bez výsledku. Asi opravdu nezbude jiná možnost než formát. Ale i tak dík za pomoc

Stejnej problem jsem resil s Outlookem primo postovnim. Nejde to vyresit. Ani odinstalaci, ani odebranim z registru, ani preinstalovanim woken (nemluvim o formatu, pouze prekopirovani stareho sys.novym). Jedine co pomuze je preinstalace vyssi verzi. U tebe prichazi v uvahu Office 2000 Premium popr. Profesional. Za predpokladu, ze mas instalaci Standard. Nic jineho fakt, nepomuze. A proc pouzivas officackej outlook? Klasickej je lepsi (hlavne jednodussi a rychlejsi).

mám Office 2000 PREMIUM  a opravdu nepomohlo nic. Přeinstalování novější vezí jsem nezkoušel. Přešel jsem zpázky na expres.

Doufám že všichni vědí, že pošta (outlook) se nekonfiguruje kliknutím na ikonu outlook, ale přes start, nastavení ovládací panely a pošta !  Možná že máš něco zdrbaného tady a proto ti pak outlook nechce najet .....  Odeber všechny profily a zanovu si je nakonfiguruj, důležité je nastavení připojení, na to pozor ...

To co radis s tou konfiguraci START-Nastaveni-Ovl.panely-Posta neni az tak pravda. Tam se konfiguruji jen ucty na prijem a odesilani posty. To hlavni se nastavuje pri prvnim spusteni outlooku. Bohuzel zde se nejednalo o problem win outlooku, ale primo microbaliku Office. Takze na to neni odpoved nakonfigurovat postu. Me pomohlo jedine preinstalovani vyssi verzi, a ne jednou. Bohuzel to jsou jen blba wokna, takze musis zkouset. U kamose jsem taky nemohl rozjet Office2000. Ani po cisty instalaci. Slapaly mu tam pouze Office97. Takze lovu zdar a asi se tomu formatu nevyhnes. Ale pokud ho budes delat, tak proved rovnou fdisk. Je to stoprocentni jistota, ze pujde vsechno - hlavne to spatne - do pryc. Mej se a hodne stesti.

Fakt nechápu co všichni stále mají s tím outlookem. Nainstaloval jsem jich stovky  a v pohodě, tak nevím v čem to je ...

tento problém jsem řešil několikrát a stalo me to spoustu nervu. stavalo se mi to zejmena kdyz komp nebyl spravne vypnut (vypadek site), stacilo pustit fdisk, zjistit chyby a nekolikrat restartovat a nakonec se rozjel - zahada??

Jeste jedna (nezarucena) rada: podivejte se, jestli nemate pusteny nejaky antivirovy program (treba jako rezidentni stit) - jestli jo, zkuste ho a chvili vypnout.A jedna _zarucena_ rada: probuuh nic neformatujte !!! Odstranovani problemu s Win nebo jejich aplikacemi formatovanim disku svedci o naprostem fuserovi!!! Kdyz uz se mermomoci chcete zbavit stareho exemplare Windows a poridit si novy (a instalovat si znovu vsechny aplikace), staci prejmenovat (!) slozky Program Files, Windows (a pripadne Dokumenty) na neco jineho (nikde jinde nic souvisejiciho s Windows neni) - a spustit novou instalaci. Cely obsah disku (vcetne napr.veskere posty, vlastnich textu a ja nevim ceho jeste) pred novou instalaci Windows vymlati jenom prase Mohl by mi konecne nekdo z tech "notorickych formatovacu" vysvetlit, co se tim ziska?

proboha, uz ten outlook prestante pouzivat, je to dira pro viry. A jak sami vidite ten program nedela to co VY chcete, ale co chce ten program.