Spouštění hry

Dobrý den, mám ke svemu notebooku připojený externí monitor a když spustím hru FS15 tak se hra spustí na externím monitoru, všeje na externím monitoru, lišta okna prostě vše a na monitoru od notebooku je černá obrazovka, nevíte co s tím, při spouštění jiných her je vše v porádku, díky za rady.

Odpovědi na otázku

win + p nebaví?

cože?

Současným stisknutím kláves Win a P ve Windows se zobrazí možnost nastavení obrazu na notebooku a současně na externím monitoru.

mám to nastavené na ROZŠÍŘIT a když zapnu hru tak je vše na externím monitoru

U her to "rozšířit" moc nefunguje, většinou je to jen na jednom z důvodu rozlišení...

Pokud hra nepodporuje nastavení monitoru, na kterém se má spustit, tak se hra vždy spustí na monitoru, který je nastaven jako Výchozí.Pokud chceš hrát hru na druhém monitoru než je Výchozí, tak si jej budeš muset přepnout, nebo hrát hru v okně :) .Samozřejmě existuje klávesová zkratka WIN + SHIFT + Šipka doprava nebo doleva pro přesunutí ona na druhý monitor, ale jestli bude fungovat i pro hry, to netuším.