» Poradna » Programy

Spouštění hry C&C Generals na novém monitoru

Všechny hry,co mám nainstalované,jedou bez problému.Až na jednu.C&C Generals a datadisk C&C Generals Zero Hour,hry které na starém 22" CRT monitoru 4:3 běžely bez problémů,nemohu spustit,jen dostanu upozornění :Prosím,ujistěte se že máte nainstalovány DirectX 8.1,nebo vyšší.Také se ujisti,že tvá video karta splňuje minimální požadavky Na starém monitoru hra běžela jak na Win XP,tak na Win 7 x64Prosím,v čem je problém?Monitor: EIZO FORIS FS2434-BK GK: GIGABYTE GTX660 Ti OC, 2GB DDR5

Odpovědi na otázku

jestli od tej hry mas CD nebo aspoň iso tak na nem bude directx tak ho zkus nainstalovat

To jsem zkoušel,ale bezvýsledně

Tak to bylo rozlišením.Hra běžela na 1600 x 1200 a rozlišení monitoru 1920 x 1080 se jí nelíbilo

Musím potvrdit, starší hry vysoká rozlišení nezvládají, podobně jsem narazil s Wizardry8, konfigurátor nastaví i rozlišení které pak hra nezvládá...