» Poradna » Programy

Spousteni filmu s titulkama..

Dobrý den,prosím poraďte mi …v jakem programu se dají dobře nastavit titulky..(české když je film v angličtině)…vždy si stáhnu film s titulkama…spustim(s koncovkou avi) ale po spuštění to hraje v AJ a v menu nejdou ty titulky nastavit…bud je to sede a nejde na to kliknout nebo nevim…ale mam program Jet audio a zkousela jsem to taky v GOM playeru a v klasickém wmp 11.. tak dekuji za rady..

Odpovědi na otázku

stačí aby se titulky jmenovaly stejně jako přehrávaný soubor s koncovkou *.sub, *.srt a načtou se obvykle sami. GOM neznám, ale např mpc hc, vlc, the kmplayer tam dou title vphodě.

Zalezi jake mas codecs. Asi nejkomplexnejsi je ffdshow - s nim ti pujdou titilky ve vetsine prehravacu

MP

Pokud instaluješ nějaký ten codeck-pack tak v něm najdeš i DirectVobSub (tuším, že nějak spolupracuje s ffdshow), pak už jen stačí aby se soubor s titulky jmenoval stejně jako film (cokoli.avi a cokoli.sub nebo .srt a td.).
Zobrazení tímhle programem mi přijde jako nejlepší co se vzhledu týká (nejsou zubaté jak z 8mi bitu , dá se nastavit velikost písma, barva, pozice, případně jemně doladit posun časování...)

s VLC playerom sa nemusis starat o kodeky, ide tam casovanie dopredu, dozadu.
a najlepsie je premenovat titulky na rovnaky nazov ako ma film a titulky na 99% pojdu