Spouštění DVD

Jak zabránit tomu, aby se mi po vložení DVD filmu do počítače automaticky nespouštěl daný film programem (Power Cinema), kterým to nechci přehrávat?Chtěl bych to nastavit na POWERDVD, ale ten nemá v nastavení možnosti Plug-inů a POWER CINEMA to taky nemá.P.S.Přes windows » možnosti složky » typy souborů - tam je také nastaveno *.vob --- PowerDVD... Chtěl bych nastavit, aby mi najela taková ta klasická nabídka v rámečku a mohl si vybrat co chci s daným DVD dělat... Please..

Odpovědi na otázku

Stáhni si Tweak UI a tam to nastavení najdeš

Tam je ale napsáno, že funguje pouze u Windows s Servisepackem1...   ...já mám SP2.Vadí to?

Funguje to samozřejmě i s SP2

Můžeš mě prosím navést pod čím to je...

My Computer -> Autoplay -> Handlers, tam pridáš program, kterým chceš spouštět, vymažeš program, kterým nechceš spouštět následuj pokyny na My Computer -> Autoplay

stáhl jsem si češtinu na www.cestiny.cz  a už jsem to nastavil!!!    Díííííky moc  díky dík dííík...  Už jsem myslel, že snad ten PowerCinema smažu, protože se do všeho cpe... Mám ho ale jen kvůli televizní kartě a TV přenosu...

Tak jestli to funguje, tak príma, já mám totiž automatické spuštění úplně vypnuté, tak jsem si jen tipnul :)

jojo - pak jsem to automatické spuštění taky vypnul. To byl ten problém, nevěděl jsem jak to vypnout... Vždycky si chci raději vybrat co jsem chtěl s daným médiem dělat...