» Poradna » Notebooky

Spotřeba notebooku+ monitor

Zdravím, mám dotaz jaká je asi spotřeba notebooku packard bell easynote argo c2. Mám tam zničenou obrazovku tak jsem kupoval monitor: ASUS VW191S - LCD monitor 19". Tyto veci mám uz dost dlouho. Je to staricky notebook a baterku tam nemam, mam ho porad v zasuvce, tudiz kdyz mam i monitor vyuzivam to stejne jako kdybych mel stolni PC. mam rovnez k notebooku pripojeny repro. mys a klavesnici. Chtel bych vedet jaka je asi spotreba elektriny. A lisi se ta spotreba od tohoto notebooku v pomeru s dnes novymi notebooky? Diky za odpoved.

Odpovědi na otázku

Nikdo ti jen tak z patra přesnou spotřebu nevyvodí.. Pokud tě zajímá, změř si jí..BTW:Dle mě stejně řešíš kraviny, ikdyby ti ten NB běžel 24/7, tak tě to vyjde sotva na desetikoruny měsíčně...

Za 3 stovky na to jde koupit měřák. Těžko takto dohadovat, podle mě dohromady do 100W. A jestli moderní ntb jestli žerou méně? Jak kde, co jak.. (můj pracovní dell žere tak 20W - 40W a napájení z doku umí max 65 W, takže asi tak...Ale bez změření vše bude na úrovní věštění..

koupíš, zapojíš do toho přes rozdvojku notes i monitor a máš jasno:https://www.ges.cz/cz/digitalni-meric-spotre...