Spotreba komponent - jak zjistit?

Zdravim...Premyslim o upgradu desktopu, skoro by se mi i líbila nějaká novější herní konfigurace. Problém je, že nevím, jestli to utáhne zdroj. Vlastně ani nevím, jestli utáhne moji současnou konfiguraci. Zajímalo by mě, jak a kde můžu zjistit nebo měřit spotřebu mého PC, pokud možno nějak softwarově u jednotlivých komponent.Pokud vím, tak udávaná spotřeba GF 8800 je nějakých stálých 240W, což společně s procesorem a vypalovačkou můj 350W zdroj asi neutáhne, co? :)Proto bych chtěl vědět, kde a jak to zjistím, abych si mohl nějaký lepší koupit, ale abych neutratil zbytečně moc za nějaký overkill.Díky za každou raduWolverine

Odpovědi na otázku

Jestli uvazujes o vykonny karte tak neuvazuj o nicem slabsim nez 450 W, u 8800 klidne i o 50 W vic. Navic si dej pozor na levny zdroje, 400W kvalitni zdroj muze byt klidne lepsi nez 500W od pochybneho vyrobce.