» Poradna » Mobily

Spotřeba baterie po výměně displeje

Zdravím, chci se zeptat, zda má někdo podobný problém, po výměně displeje na iPhone 5S se o cca čtvrtinu snížila výdrž baterie. Byl měněn v servisu (podotýkám že neautorizovaném), ale když vedle sebe položím 2x 5S, jsou oba displeje naprosto k nerozeznání... Může to být displejem, nebo nějaká chyba při výměně? Tovární atd. Jsem zkoušel, ale ani po ustálení baterie se to nezměnilo, jinak její kondice je dle aplikace stejná jako přes výměnou displeje.

Odpovědi na otázku

Byl měněn v servisu (neautorizovaném...) - tu máš odpoveď. Vymenil ti displej, ale na 100% nie originál, ale náhradu, ktorá je na 100% PODOBNÁ originálu, ale vlastnosti originálu nemá.

Takže je běžné že se takhle rapidně sníží výdrž?

No ak to nie je originál, ale len náhrada, ktorá NEMÁ presné špecifické vlastnosti - tak asi hej. Môže mať väčšiu spotrebu v aktívnom stave - a to všetko ide z baterky.

Třeba ti jako "bonus" vyměnili i baterii....

Jo, to se běžně dělalo i v autoservisech. Nechal sis třeba vyklepat blatník a jako bonus ti tam strčili starý akumulátor a s tím tvým původním kšeftovali. Proto bylo třeba si tyhlety díly řádně označit, opsat výr. čísla atd.

Baterie je podle všeho stejná, pokud tedy mohu věřit aplikacím

Stejná? Ty sis poznačil její sériové číslo??