» Poradna » O Živě.cz

Spotify

Zdravím, prosím pěkně, strhává se mi z účtu 156 Kč za spotify Premium i přesto, že ho ve skutečnosti nemám a nemám ho ani vedené v předplatném. Když už spotify premium platím, tak bych ho ráda využívala, co s tím?Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Podívejte se do mailu kde musíte mít potvrzení do Spotify že používáte Premium. Následně se do účtu přihlašte a máte všechny výhody.

Bohužel daný email nemám, hledala jsem a kontrolovala všechny složky, dá se s tím něco dělat? Děkuji za rady.

Už jsem na to přišla a účet spotify obnovila. 😉