» Poradna » Mobily

Spotify

Zdravím,chtěl jsem si stáhnout Spotify na mobil (s7 edge) jsem member neplatim žádný premium.Když otevru Spotify na samsungu začne mi to psát ze se písničky začnou přehrávat jak chtej (v náhodným pořadí), říkali mi ze si musim zaplatit premium jenomže na iPadu ani na PC to po mne nechce...co to teda je?

Odpovědi na otázku

Tak je to schválně, ať si na telefonu zaplatíš ... jinak těch pár korun tě zabije

Takže na iPad a na PC to přes Wi-Fi normálně jde, ale na mobily si musíš platit jo?

Presne tak.