» Poradna » Programy

Spotify nebo Tidal

Ahoj,chtěl bych vás požádat o radu. Mám používat Tidal nebo Spotify? Neznám výhody a nevýhody, nemám zkušenosti. Děkuji

Odpovědi na otázku

Obojí má bezplatný trial, tak si to zkus a používej to, co tobě vyhovuje. Co vyhovuje ostatním je zcela irelevantní.

U tidalu je málo kapel, používám spotify a na tidalu sem našel tak polovinu kapel co je na spotify. Stejně tak tam nejsou tak dobrý playlisty jako spotify.

Za sebe bych pridal i spotify connect, moznost jednoduse prehravat hudbu na jinem podporovanem zarizeni, napr. AV reciver/zesilovac nebo jiny medialni prehravac.

Zvuk je ale špičkový oproti Spotify

údajně nejkvalitnější stream nabízí Tidal, je tam snad vše ve FLACu, ale kdoví, jestli to není jen předělaná MP3, žejo? ........:o)))..... Dokáže to někdo zodpovědně říci?

Tak to je přeci triviální zjistit, ne ? Pust si stream z Tidalu a pak to samé v MP3 a máš hned jasno

A pak ze Spotify... tidal ma mozna kvlaitnejsi stream, ale zanrovy rozsah neni takovy a aplikace taktez zadna slava. Za me tedy Spotify, ale tobe samozrejme muze vyhovet jina sluzba, vetsina nabizi i free trial a i kdyby ne, par drobnych za mesic pouzivani je zanedbatelnych...

Tak já mám obě Tidal kvůli kvalitě a Spotify kvůli obsahu, přeci jen zejména v avantgardní hudbě mají o dost víc co nabídnout.

Tak ale napríklad Johna Zorna Spotify nemá a Tidal viac ako 10 albumov, atď.