» Poradna » Ostatní

Spotify navždy

Ahoj chtěl bych se zeptat zda je dobrý nápad koupit si za bitcoiny na dark webu spotify premium forever ? A jestli jo na jakým obchodu to hledat ?

Odpovědi na otázku

a co vlastne chces ?ptas se na neco co chces koupit nekde na nejakem miste a v zapeti se ptas kde hledat nejake misto kde to koupit.By me zajimalo co mas za matros vidim to na Afghan Kush Mel bys min sledovat powerupove blbyny z Hollywoodu

A proč si myslíš, že by nějaký anonymní web s nedohledatelným vlastníkem a s platbou anonymní měnou měl být schopen zajistit doživotní přístup Spotify? Jak by to asi udělal, myslíš, že hacknul servery Spotify? :D