» Poradna » Programy

Spotify ekvalizér

Na Spotify je ekvalizér, ale vraj je lepší zvuk, keď si stiahnem nejaký ekvalizér z google obchodu. Chcem sa opýtať. Dá sa ekvalizér používať len vtedy,keď počúvam stiahnutú,uloženú hudbu offline, alebo sa dá nastaviť Spotify aj keď počúvam online.

Odpovědi na otázku

A co ti brani si ten vraj lepsi vraj ekvalizer s google play stiahnut a vyskusat to?Ak tvoj telefon ma priamo v systeme vstavany ekvalizer, tak by mal fungovat na vsetky zvuky, vratane spotify. Ak spotify obsahuje vstavany ekvalizer, tak asi bude fungovat v ramci aplikacie bez ohladu na offline ci online(opat, co ti brani to skusit).Nejak nechapem tento dotaz.