» Poradna » Programy

Spotify - nelze přehrát

Dobrý den,prosím o radu s programem Spotify.Když chci přehrát jakékoli album nebo playlist, začne písnička hrát, ale po cca 5-8s se zastaví, přestane se přehrávat a vyskočí hláška - Stávající skladbu nelze přehrát.Posunu se na další písničku v playlistu a stane se buď to samé (zastavení po 5-8s) nebo nejde skladba přehrát vůbec. Přehrát celou písničku jde tak jednu z deseti.Kde je problém? Jde nějak opravit?Program jsem zkoušel přeinstalovat - nepomohlo.DěkujiPěkný den.

Odpovědi na otázku

nejsem spokojen na jednom zařízení s jednou službou. Jenom mě zajímalo, kde může být problém. Spotify je program, neberu ho jako webovou stránku.Pokud problém odstranit nejde, zkusím jinou.

Taky by mě to zajímalo. Ten šmejd mi dělá to samé

zkuste zkontrolovat soubor hosts ve Windows a smazat x.x.x.x. spclient.wg.spotify.com

Mám naprosto stejný problém na notebooku, již nevím co s tím. Podařilo se to někomu vyřešit?Děkuji

Mě to začalo dělat na konci písně. Prostě třeba 1s před koncem se to zastaví a Stávájící skladbu nelze přehrát. Takže se to zastaví a nepustí se další piseň. Dělá mi to v aplikaci ve windowsu. Začlo mi to dělat tak 3-4 dny zpátky a problém stále přetrvává i po restartech app i windowsu.