» Poradna » Windows (a jiné OS)

Spořič monitoru ve win 10?

Dobrý den, mám v pc nastaven spořič monitoru na 2 minuty, po aktualizaci windows 10 ale nemohu nikde najít nastaveni spořiče. Mohl by mi někdo poradit, kudy se k tomu dopracovat po nejnovější aktualizaci desítek?

Odpovědi na otázku

Pravý klik na plochu - Přizpůsobit - Zamykací obrazovka - Nastavení šetřiče obrazovky

ooo děkuji, já to hledal přes tejden :) dik moc

To je dobrá rada, jenže nastavení šetřiče je zašedlé a nejde nic přenastavit. Pokud se najde odpověď tak prosím česky. Nejsem IT odborník. Děkuji

Rada je to sice pravdivá, ale funguje pouze ve WIN10 PRO.

Dole, v lište, vedľa buttonu štart, tá lupa Vyhľadávača W10, kde zadáš názov ti nefunguje?

tim sem to hledal právě do ty aktualizace. od ty to přes lupu nenajdu. Tip víš to ale popsal přesně

Stačí napísať do lupy "Obrazovka" alebo "Zamykanie obrazovky" a vypľuje na teba všetko, záleží, aký jazyk máš na desine, v tom zadaj dopyt. Zase jedna lama, ktorá nezvláda tiviality desiny, ani cez Ovládací panel, ani cez lištu z centrálneho nastavenia Centra akcií. Však je to robené pre negramotné opice, čo máš za sebou dve VŠ absolvované v Plzni, ako miss či celebrity?

Koukám, že naše slavná Západočeská univerzita, je populární i na Slovensku. Komenský by se dneska neemigroval, ale rovnou by se šel oběsit.

"nuda" ty musíš být ale super kretén... Viď 😁😁

Nedělej chytrýho a hlavně nebuď hned arogantní, na mnoha win10 toto opravdu v lupě není!

Ty namachrovanej čobole teď jsem se díval do nastavení zamykací obrazovky a taky tam položku spořič nemám W10 - v1703 build 15063,608

Počuvaj keď si taký múdry najmúdrejší na svete tak sem ku*va tam napíš ako vypnem šetrič obrazovky

piš na slovenským serveru demente

začínal jsem s DOS , potom 3.11 a tak dále a tak dále a každý nový systém se dal až do win7 v pohodě ale 8 a nakonec 10 to už je jen o hraní hez a utrácení za nákupy chujovin , to už není pro uživatele ale jen pro vymaštěné hlavy

taky jsem hledal, nejmenuje se to spořič, ale šetřič :) v tom je ten pes zakopanej.jakmile dáš hledat šetřič, objeví se známá obrazovka...

Jojo, taky jsem se zadrhl na šetřič/spořič...Kousek výše někdo s malým pindíkem dělá blbce z tazatele, ale nevím kdo je větší pitomec, jestli ten kdo to nemůže najít nebo Microsoft, který změní zažité názvy a pak udělá vyhledávání tak, že to ani ty zažité názvy nenajde. Mám pocit, že spíše kluci z MS mají dva semestry v Plzni.

Bingo - ILJA to tady jediný rozhrábnul...ostatní více či méně machrovali že se narodili v Silicon Walley Dík Iljo - už jsem fakt zuřil

po aktualizaci se to jmenuje šetřič obrazovky