» Poradna » Programy

Spore jazyk

Dobrý den .Mám staženou hru spore a chtěl sem si v ní změnit z anglického jazyku na český tím že bych nakopíroval vnitřek cs-cz do en-us (Games\Spore\SporeBin\SporeApp.exe" -locale) ale měl jsem tam pouze en-us a ru-ru proto bych poprosil jestly by my tda někdo nechal odkaz na stažení cs-cz děkuju

Odpovědi na otázku

Stáhněte si hru včetně češtiny zde: http://store.steampowered.com/app/17390/

Děkuji neni to sice přesně to co sem chtěl ,ale stejně děkuji.

Není ale věřím že Váš problém to vyřeší. Vždy rád pomůžu ostatním poctivým hráčům

nojo holt né každý máme bohaté rodiče který svým dětem mohou kupovat každou věc co je napadne ale to není váš problém

myslíš 70Kč ve steam sales?

15 euro není 70 korun ;)

A to kradeš i všechno ostatní, na co nemáš?

Moralisti :D

Ani ne. Jen si dělám sranda z jozífka, který veřejně oznamuje, že krade věci v hodnotě pár desetikorun.

to není odpověd kterou sem si přál a tedy si ani nepřeji abys to sem psal protože mě to nezajímá a tudíž zbytečně zdržuje děkuju pokud si pochopil

jsou to peníze které bych dokázal využít lépe třeba jídlo a.t.d a ne nekradu vše ostatní jen proste nemam peníze na to abych je utrácel za hry

Myslíš, že se rozbrečím? Že místo za hry dáváš peníze za jídlo a hry pak musíš krást...

V tom případě existuje snadné řešení, nehraj. Já taky nemám peníze na to, abych každý den jedl kaviár, tak ho prostě nejím, nepůjdu si ho ukrást. Hrát hry nepatří k základním lidským právům a nedostatek peněz na ně opravdu neomlouvá, že je kradeš. A navíc jsi tak hloupý, že se tím veřejně chlubíš...

A má cenu tam tu češtinu nahrávat, když ji neovládáte?

PRVNĚ stáhni demo verzi na tvoření příšerek běž do souboru Local a vezmy cs czdo crack Local.

bože vy jste ale parta debilů xd nechápu lidi co si hry kupují za poslední 4 roky jsem koupil jednu jedinou hru a to bylo csgo. Na co kupovat hry i kdyby stáli pár desítek korun když těch pár desítek korun můžu dát do benzínu nebo jídla.