» Poradna » Programy

Spolehlivost ICQ Transport

Ahoj, zajímalo by mě, jak je spolehlivý ICQ transport? Chtěl bych totiž využívat Google Talk a přes jabber si udělat ICQ transport. Je na to spolehnutí? Vůbec jaká je spolehlivost třeba v porovnání s Mirandou a přímo nativním ICQ? Předem velmi děkuji za opovědi, D.

Odpovědi na otázku

No to zalezi na tom z jakyho serveru mas ten transport, ja jedu pres jabber.no . Stabilita je docela dobra, ale obcas me pride ze zpravu nebylo mozne odeslat.

Děkuji za potěšující info. Co jsem četl, i jinde, tak bych asi taky používal ten jabber.no ale rád si nechám poradi i lepší